logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erenler Lokum Güllü 420 g

Erenler Lokum Güllü 420 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erenler Lokum Güllü 420 g

Erenler Lokum Güllü

Bisküvi ile uyumu herkesçe bilinen lokumlar, farklı aromalar içerir. Herkes kendi zevkine göre seçimini yapar ve dilediği şekilde tüketmeye başlar. Örneğin geleneksel olanlar daha çok gül aroması içermekte. 

İsteyenler hemen Erenler lokum güllü tercihinde bulunabilir. Küçük dilimler halinde hazırlanan lokumlardan hoş gül aromaları yayılır. Bu aroma gerek küçüklerin gerekse yetişkinlerin beğenisini kazanır. 

Daha çok Türk kahvesi yanına lokum ikram edilir. İsteyenler bunun için de Erenler lokum güllü olanlara göz atabilir. İnce kareler halinde dilimlenen lokumlar sunuma hazır durumda. 

Kahvelerin yanına iliştirilen lokumlar misafirlerin memnun kalmasını sağlar. Haricinde yine gelen misafirlere sade olarak ikram edilebilir. Şeker ya da çikolatalardan ziyade daha fazla beğeni kazanacaktır. Bunun için aromalar dikkate alınabilir. Güllü olan hemen hemen herkesin beğenisini toplar ve sık sık tüketilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.