logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erenler Lokum Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı 420 g

Erenler Lokum Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı 420 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erenler Lokum Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı 420 g

Erenler Lokum Çifte Kavrulmus¸

Nefis ikramlıklar için Erenler lokum çifte kavrulmus¸ göz önünde bulundurulabilir. Özellikle de misafirlerinize çayın ya da kahvenin yanında ikramlık arıyorsanız, bunun için lokumlardan yana seçiminizi yapabilirsiniz. 

Lokum geleneksel lezzetler arasında yerini almıştır. Özellikle de farklı aromalar içerenler öne çıkmıştır. Haricinde sade ya da çifte kavrulmuş olanlar da tercih edilebilir. Kavruk o tat herkesin beğenisini toplayacaktır. 

Erenler lokum çifte kavrulmus¸ olarak damakların şenlenmesini sağlayacaktır. Geleneksel o lezzet sayesinde misafirlerinizi memnun edeceksiniz. Gerek yetişkinlerin gerekse çocukların severek tüketeceği atıştırmalıklar arasında yerini almıştır. 

Özellikle de kahvenin yanında aranılan alternatifler arasında. Çikolata yerine lokumları servis edebilirsiniz. Çifte kavrulmuş olan lokumlar herkesin damağına uyum sağlar. Hatta küçük küpler halinde birkaç adet servis edilebilir. Öyle ki bu lezzetin devamı istenecektir. 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.