logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erenler Lokum Cevizli 420 g

Erenler Lokum Cevizli 420 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erenler Lokum Cevizli 420 g

Erenler Lokum Cevizli

Geleneksel lezzetlerimizden biri olan lokum cevizin eşsiz tadı ile birleşiyor. Erenler Lokum Cevizli tadı ile leziz bir ikramlık olarak da tercih edilebiliyor. Gün içerisinde atıştırmalık olarak da tüketebileceğiniz cevizli lokum tek lokmalık bir atıştırmalık.

İçerisinde bulunan ceviz sayesinde sağlığınızı korumaya da yardımcı olabilirsiniz. Büyük parçalar halinde lokuma eklenen ceviz beyin aktivite performansını güçlendiriyor. Özellikle zeka ve beyin gelişimi açısından son derece faydalı olan Erenler Lokum Cevizli çocuklarınıza da güvenle verebileceğiniz bir lezzet.

Bizim Toptan internet mağazasının şekerleme kategorisinde yer alan ürün 1 adetlik paket şeklinde tüketime hazır. Her bir ürün toplam cevizli lokum içeriyor. Yılın her mevsiminde tüketilebilen ürün tazeliğini uzun süre koruyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.