logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Toz Kakao 2x25 g
  • resm Dr.Oetker Toz Kakao 2x25 g

Dr.Oetker Toz Kakao 2x25 g


3 Adet üzeri 25,2 TL

Adet Fiyatı : 26,40 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 604,80 TL
Birim Fiyat: 25,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Toz Kakao 2x25 g

DR.Oetker Kakao 2x25 gram

Dr.oetker kakao ile birbirinden güzel, lezzetli tatlar yaratabilir; hamur işlerinizi misafirlerinize ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz! Kakao en sevilen tatlı malzemelerinden biridir. Ürün az yağlıdır ve öğütülerek üretilmiştir. Kaliteli kakao ağacı tohumları kullanılmıştır.

Kakao kullanım alanı çok geniştir. Kekler, pastalar, kurabiyeler, içecekler, muhallebiler, sütlü tatlılar kakaonun en çok tercih edildiği yiyeceklerdir. Kakao tadı bu tatlılarla çok iyi bir lezzet uyumu yakalar. Aynı zamanda kakaonun içinde bulundurduğu besin öğeleri ona zindelik ve enerji katma özelliği kazandırmaktadır.

Gün içinde enerjiniz düştüğünde, canınız tatlı çektiğinde, çocuklarınız ve sevdikleriniz için güzel bir sürpriz hazırlamaya karar verdiğinizde bu kakao ürünü ile son derece enfes yiyecekler yapabilirsiniz. Kakao sıcak su veya sütün içine koyularak da tüketilebilir. İçeceklere eklendiğinde iyice erimesi ve suya/süte karışması gerekir.

Kakao ürünü 25 gramlık paketlerin içinde 2’li olarak satılmaktadır. Ürün paketinin üzerinde farklı farklı hamur işi, tatlı tarifleri yer alır. Kakao ile yeni tatlılar hazırlamak isterseniz bu tarifleri kullanabilirsiniz. Daha enerjik ve keyifli anlar için kakao tüketin!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.