logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dr.Oetker Pudra Şekeri 250 g

Dr.Oetker Pudra Şekeri 250 g


Adet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 154,80 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Pudra Şekeri 250 g

Dr. Oetker Pudra Şekeri 250 GR

Topaklanma sorunları yaratmayan ve son derece akışkan bir yapıya sahip olan Dr. Oetker Pudra Şekeri sayesinde tatlı, kurabiye ve sos gibi pek çok farklı tariften yararlanmaya başlayabilirsiniz. Mutfaklarda sürekli bulunması gereken pudra şekerleri ile lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Dr. Oetker Pudra Şekerinin 250 gramlık paketlerinde kilitli ambalaj sistemi bulunduğundan dolayı uzun süre boyunca mutfağınızda saklayabilirsiniz. Eser miktarda vanilin aroması bulunan Dr. Oetker Pudra Şekeri ile keyifli bir şekilde özel pasta tariflerinizi de uygulayabilirsiniz.

Pasta malzemeleri kategorimizde yer alan 250 gramlık Dr. Oetker Pudra Şekeri siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden bizlere ulaştırabilir ve mutfağınızda harikalar yaratmaya başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.