logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Mısır Nişastası 150 g
  • resm Dr.Oetker Mısır Nişastası 150 g

Dr.Oetker Mısır Nişastası 150 g


3 Adet üzeri 16,9 TL

Adet Fiyatı : 17,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 202,80 TL
Birim Fiyat: 16,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Mısır Nişastası 150 g

Dr. Oetker Mısır Nişastası ideal kıvamı ve ince granüllü yapısı ile mutfaklarda yaygın kullanılan yardımcı bir üründür. Topaklanma yapmayan formülü sayesinde özellikle hamarat kadınlara güven verir. Çok çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

Mısır veya darı tanelerinden üretilen mısır nişastası, tanelerin besi dokularının bir ürünüdür. Soslarda ve çorbalarda aranan bir katkıdır. Yoğunluğu artırıcı özelliği sebebiyle yaygın olarak tercih edilir. Farklı yardımcı ve tamamlayıcı ürünlerin de hammaddesi olan özelliği ile mutfaklarda önemli roller üstlenir. Bunun yanında bazı hastalıkların tedavisinde kullanıldığı da biliniyor.

Doğal ve sağlıklı bir yardımcı malzeme olan Dr. Oetker Mısır Nişastası ile yemeklerin ve farklı gıdaların kalitesi artırılabilir. Alerjik reaksiyonlara neden olan içerikler bulunmaz. Ayrıca, glüten de içermez.

Mısır nişastası, özel tasarım kilitli bir ambalajda sunuluyor. Ambalaj, kullanım ve saklama kolaylığı sağlarken, üzerinde faydalı bilgiler bulunuyor. Farklı alanda kullanımı için öneriler ve çeşitli tarifler için en uygun kullanım miktarları paketin arka tarafındaki ölçü tablosunda yer alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.