logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Krem Şanti 75 g 24'lü

Dr.Oetker Krem Şanti 75 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 669,60 TL
Birim Fiyat: 27,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Krem Şanti 75 g 24'lü

DR.Oetker Krem Şanti 75 gr

Dr.oetker krem şanti ile birbirinden lezzetli tatlılar hazırlayabilir, süslemeler yaparak onları renklendirebilirsiniz! Renkli ve lezzetli ikramlar için en iyi malzemelerden bir tanesi krem şantidir. Bu üründe krem şanti için toz karışım paketin içinde bulunur. Sizin yapmanız gereken tek şey ise su veya süt ile bu toz karışımı birleştirip krem şantiyi hazırlamaktır.

Krem şanti kullanım alanı tatlılar dünyasında çok geniş olan bir ürün! Keklerde, pastalarda, tartlarda, cuplarda, meyve salatalarında sıkça tercih edilir! Hamur işlerinin aralarına ve içlerine katılabileceği gibi süslemeler için de kullanılır! Krem şantiyi özel malzemelerin içine doldurarak istediğiniz şekillerde pasta-kek-kurabiye süslemeleri yapmanız mümkün!

Meyve salatalarına da krem şantinin çok yakıştığı bir gerçek! Muz, elma, çilek, armut, ananas vb. hemen her meyveyle uyumlu bir lezzete sahip olan krem şanti sık sık meyve salatalarına dökülmektedir. Özellikle çocuklara meyve yeme alışkanlığını kazandırmak için krem şantiden yararlanabilirsiniz.

Krem şantiyi hazırlamak yalnızca birkaç dakikanızı almaktadır. Su veya süt döktükten sonra karıştırıcı ile karışım çırpılır. Kıvamı koyulaşınca kullanıma başlayabilirsiniz. Ürün paketinin üzerinde krem şanti ile hazırlayabileceğiniz farklı tarifler bulunur.

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.