logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dalin Bebek Şampuanı 200 g
  • resm Dalin Bebek Şampuanı 200 g

Dalin Bebek Şampuanı 200 g


3 Adet üzeri 31,96 TL

Adet Fiyatı : 34,96 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 191,70 TL
Birim Fiyat: 31,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dalin Bebek Şampuanı 200 g

Dalin Bebek Şampuan 200 Gr

Saf bir içeriğe sahip olan Dalin Bebek Şampuan bebeklerin gözlerinde yanmaya neden olmaz. Hassas cilt yapıları ile birebir uyumludur ve ciltte tahriş, kızarıklık gibi çeşitli sorunlara sebebiyet vermez. Şampuanı bebeğinizin hem saç temizliğinde hem de tüm vücut temizliğinde kullanabilirsiniz.

Dalin Bebek Şampuan hipoalerjenik özelliğe sahiptir. Bu sayede alerji riski minimum düzeye indirgenmiş olduğundan güvenle kullanılabilir. Dermatolojik olarak çeşitli testlerden geçirilmiş olan ürün iritasyon testinden de geçirilmiştir. Ambalaj içerisinde 200 gr şampuan mevcut.

Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının bebek şampuanı kategorisinde yer alıyor. Bebeğinizin günlük bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri internet mağazasında bulabilirsiniz. Tüm ürünler sadece tek tıkla kapınıza kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.