logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Colgate Diş Fırçası Extra Clean Medium 1+1 adet
  • resm Colgate Diş Fırçası Extra Clean Medium 1+1 adet

Colgate Diş Fırçası Extra Clean Medium 1+1 adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Colgate Diş Fırçası Extra Clean Medium (1+1)

Colgate diş fırçası extra clean medium ürünü ile ağız-diş bakımınızı sağlayabilirsiniz. Colgate tarafından üretilen bu diş fırçasının öncelikli özelliklerinden bir tanesi ekstra temizlik sağlayacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Ergonomik niteliklidir ve dişlerinizi iyi biçimde temizler.

Tasarlanışı nedeniyle diş fırçası hem arka hem ön dişlere ulaşabilmektedir. Bir diş fırçasının ağzın her yerine ve zor alanlara bile ulaşabilmesi onun iyi bir diş bakım ürünü olmasını sağlar. Ayrıca arkadaki dil temizleme alanı sayesinde dilinizin de temizliğini istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Ağız temizliği için iyi bir diş fırçası seçimi önem kazanmaktadır. Detaylı bir temizlik için diş fırçasının buna uygun tasarlanmış olması gerekir. Bu ürün ile ağzınızı derin biçimde temizlemeniz mümkündür. Sitemizde medium boyutundaki, mavi-mor renk seçenekleri olan bu ürünü 1+1 olarak satın alabilirsiniz. 1 tane hediye diş fırçası sizin olacak!

Toptan satım alımlarınızda indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kargo hizmeti hızlı ve kalitelidir; Türkiye’nin her şehrine sipariş gönderiyoruz. Online olarak alışverişinizi tamamladıktan sonra genellikle 1-2 iş günü içinde paketiniz kargoya verilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.