logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Clin Limon Cam Temizleyici 500 ml

Clin Limon Cam Temizleyici 500 mlAdet Fiyatı : 64,96 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 649,50 TL
Birim Fiyat: 64,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Clin Limon Cam Temizleyici 500 ml

Clin Cam Temizleyici Limon 500 Ml

Clin Cam Temizleyici Limon ferah limon kokusu ve limonun temizleyici gücü ile cam yüzeylerinizin leke kalmadan temizlenmesini sağlar. Kir ve tozu başarılı bir şekilde camlarınızdan uzaklaştırır. 

Clin Cam Temizleyici Limon 500 Ml ile evinizin iç ve dış camları uzun süre temiz kalır. Kiri ve tozu yüzeyden uzaklaştırdıktan sonra yüzeyin tekrar kirlenmesini geciktirir. Özel formülü sayesinde temizlik yaparken camlarda leke bırakmaz. 

Clin Cam Temizleyici sprey şişesi yardımı ile kolay kullanım sağlar. Kapağı çocuk güvenliğine uygun bir şekilde çocuk kilidi ile üretilmiştir. Kilidi belirtilen yönde çevirdikten sonra yüzeye püskürtebilirsiniz. Ardından sadece yüzeyi bir bez yardımı ile silmeniz yeterli olacaktır. 

Clin Cam Temizleyici toz, parmak izi, yağmur lekesi gibi izleri cam yüzeylerden usta bir şekilde uzaklaştırır. Limon aroması sayesinde kullanıldığı ortamda hoş ve ferah bir koku bırakır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.