logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Kayısı Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Cappy Kayısı Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Kayısı Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Cappy Kayısı Nektar Tetra 200 ml 24 adet

Cappy kayısı nektar tetra birçok yerde kolayca tüketebileceğiniz bir üründür. Kayısı aroması ile ferahlık verir. Hem çocuklar hem yetişkinler tarafından sıkça tercih edilen bir üründür. Sabah kahvaltılarında da kayısı nektarı tüketmek güne daha enerjik başlamanızı sağlar.

Kahvaltıda ve tüm öğünlerde kayısı suyu tüketilebilir. Birçok yiyeceğin yanında içilebilecek, lezzetli bir üründür. Çocukların beslenme çantasına bu ürünü koyabilirsiniz; boyutları itibariyle her yere kolayca taşınabilmektedir. Ağırlık yapmaz, çantalara sığabilir.

İş yerinde molalarda veya ara öğünlerde kayısı nektarı tercih edilebilir. Kayısının besleyici özellikleri nedeniyle büyük küçük birçok kişi bu ürünü tüketmektedir. Özellikle cilde parlaklık ve enerji veren bir besin olması kayısıyı sıkça tüketilen bir besin yapmıştır. Kayısı nektarı hava almayan, özel paketlerde üretilmektedir. Bir paketi 200 ml’dir.

Bizim Toptan online satış mağazamızda bir paketin içinde 24 adet 200 ml’lik kayısı nektarı satışa sunulmuştur. Toptan alım fiyatları çok ekonomiktir. Türkiye’nin her şehrine kargo hizmetimiz vardır. Siparişinizi aldıktan sonra en fazla 1-2 iş günü içinde paketiniz kargoya teslim edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.