logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canped Yatak Koruyucu Örtü 10'lu

Canped Yatak Koruyucu Örtü 10'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canped Yatak Koruyucu Örtü 10'lu

Canped Yatak Koruyucu ’

Yatağa bağlı hastalar başta olmak üzere; yaşlılarda, çocuklarda yatakları korumak için üretilen Canped yatak koruyucu ’ paketi ile oldukça ideal bir üründür. 60x90 cm ebatlarındaki ürün, paket içinde bulunmasıyla oldukça ekonomiktir.

Sıvıyı yataya sızdırmayan, emicilik özelliğiyle kullanıldığı yüzeyi koruyan Canped yatak koruyucu, hasta ve yakınları için, bebekli anneler için oldukça pratik bir üründür. Ürünün boyutları, serildiği alanı tamamen kapladığı ve alt tarafına kıvrılabildiği için, herhangi bir harekette dahi ürünün kayması engellenerek, pratik kullanım sağlamaktadır.

Ürün, çarşaf altına serilerek kullanılabilirken aynı zamanda, araba koltuğunda, tekerlekli sandalyede, kanepe ya da koltuk yüzeylerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dermatolojik testlerden geçirilerek üretilen ürün, standart ölçülerde olup, her boya ve kiloya uygun olarak kullanılabilmektedir.

Özellikle yatalak hastaların alt temizliğinde rahat etmesi için kullanılan bu ürün, dayanıklı ve esnek yapısı ile de oldukça kullanışlıdır. Cilde herhangi bir zararı olmayan bu ürüne sahip olmak için, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketimizi ziyaret ederek ürünü inceleyebilirsiniz. Diğer farklı ürünlerimize de göz atarak, istediğiniz ürünü online sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.