logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canped Polietilenli Hasta Bezi Büyük 7'li

Canped Polietilenli Hasta Bezi Büyük 7'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canped Polietilenli Hasta Bezi Büyük 7'li

Can Ped Hasta Bezi Büyük 7’li

Özel bakıma ihtiyaç duyan ve sağlık sorunları nedeniyle yatağa bağımlı olmak zorunda kalan kişiler için hasta bezleri büyük bir öneme sahip. Çünkü yatağa bağımlı olmak yeterince hassas ve zor bir durumdur ve özel bir bakım gerektirir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelen kişiler içinse en hassas ve sıkıntılı konuların başında tuvalet ihtiyacının giderilmesi geliyor. Dolayısıyla tercih edilen hasta bezleri ile hastanın tüm konforu olabildiğince maksimum düzeyde sağlanmalıdır.

Bu anlamda yılların tecrübesi ve birikimi ile Canped bu ihtiyaçları karşılayabilen en güvenilir ve en çok tercih edilen hasta bezi markalarının başında gelmektedir. Yatan hastanın ıslaklık hissetmesi vücutta tahrişe neden olabileceği gibi psikolojik anlamda da oldukça rahatsız edici olacaktır. Can ped hızlı emici özelliği ile ıslaklığı hızlı bir şekilde emerek cildin sürekli kuru kalmasını sağlar.

Ayrıca geniş bantları ve geniş yüzey bariyerleri sayesinde sızıntıyı önler ve kıyafetlerin kuru kalmasını sağlar. Üstelik bantlar defalarca yapıştırılabildiği için kolay bir kullanım olanağı sağlar. Dermatolojik tekstil dokusu ve nefes alan yan yüzeyi sayesinde Canped hasta bezleri idrar kaçırma sorunu olan yetişkin hastaların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

Bez değişim zamanını da gösteren bir ıslaklık göstergesine sahip olan Canped hasta bezi büyük 7’li paket için Bizim Toptan alışveriş sitemizden uygun fiyatlarla sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik ürününüz hızlı teslimatla en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.