logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Camsil Hediyeli Çamaşır Deterjanı Toz 1 L+500 ml

Camsil Hediyeli Çamaşır Deterjanı Toz 1 L+500 ml


3 Adet üzeri 59,95 TL

Adet Fiyatı : 64,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 719,40 TL
Birim Fiyat: 59,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Camsil Hediyeli Çamaşır Deterjanı Toz 1 L+500 ml

Camsil Matik Hediyeli 1Lt+500Ml

Camsil Cam Temizleyici, güçlü formülü sayesinde cam yüzeyleri iz bırakmadan pırıl pırıl parlatıyor. Cam ve parlak yüzeylerin temizliği için özel olarak geliştirilen ürün, kirlere karşı pratik ve hızlı çözümler üretmenize yardımcı oluyor. Formülündeki parfüm sayesinde temizlik yaptığınız alanın havasını değiştiren cam temizleme ürünü, uzun süreli hijyen sağlıyor.

Ergonomik yapısı ile ön plana çıkan ve 1 litrelik şişesinde sizlere sunulan ürün, kirli yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Üstelik 500 Mililitrelik hediye paketi ile de artık çok daha uzun süre hijyen sağlıyor.

Şişenin başlığında yer alan ve köpüklü, spreyli kullanım için özel olarak geliştirilen mekanizma sayesinde ürün dikey yüzeylerde bile kirlere derinlemesine nüfuz ediyor. Ürünün kirli yüzeye en iyi şekilde etki etmesi için püskürtme başlığının uç kısmındaki kapağı kapalı veya açık konuma getirmeniz yeterli oluyor.

Güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sunan Bizim Toptan internet mağazası aracılığı ile ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. İnternet mağazamız içerisinde ürüne Cam Temizleme kategorisi altından erişebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.