logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Calve Ketçap Mayonez 400+350 g

Calve Ketçap Mayonez 400+350 g


Adet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 159,24 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Calve Ketçap Mayonez 400+350 g

Calve Ketçap Mayonez 2’li Set

Calve ketçap mayonez 2’li set ekonomik olmasının yanı sıra aynı zamanda uzun ömürlüdür. Ambalajları dayanıklı olduğu gibi, güneş ışığından uzak tutulması durumunda yapısında bir bozulma olmaz. Her zaman serin yerde muhafaza edilmelidir.

Yetişkinler kadar çocukların da en çok sevdiği soslar arasındadır. Yoğun aromaya sahip ketçap ve mayonez, et yemeklerine oldukça fazla yakışan lezzetler arasındadır. Aynı zamanda kızartmalarla da kullanıma uygundur. Son kullanma tarihine dikkat edilmesi halinde sorun yaşanmaz.

Satışta olan Calve ketçap mayonez içeriğinde tamamen doğal ürünler vardır. Herhangi bir ilave ya da katkı maddesi içermez. Renklendirici ya da koruyucu da bulunmaz. Gramajı fazla olduğu için uzun süre kullanılabilir. Sandviç ya da hamburger sevenler tarafından da çok fazla tercih edilir.

Tamamen İç Anadolu’nun bereketli topraklarında yetiştiren doğal ürünleri tüketicilerle buluşturan Calve, soslar konusunda oldukça iddialıdır. Hazırladığı birbirinden farklı lezzetler sayesinde popülerliğini her zaman korur. Damak zevkine hitap eden, lezzetli ve hafif ürünler hazırladığı gibi paketleme koşulları da hijyeniktir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.