logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Calve Ketçap 400 g

Calve Ketçap 400 gAdet Fiyatı : 35,75 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 286,00 TL
Birim Fiyat: 35,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Calve Ketçap 400 g

Calve Ketçap 400 Gr

Calve ketçap 400 Gr, soslara ilgi duyanlar adına özel olarak üretilmiş ve tasarlanmıştır. Şuan satışta olan ürünün içeriği ise temiz olduğu gibi herhangi bir katkı maddesi yoktur. Bu sayede gençler kadar çocuklar tarafından da çok fazla tercih edilir.

Gün içerisinde sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği fark etmeksizin kullanılır. Mevsiminde taze olarak toplanan domateslerin, daha sonrasında kurutulması ve belirli bir işlemden geçmesi ile hazırlanmıştır. Tadı son derece hafif olduğu gibi aynı zamanda lezzetlidir. Damak tadınıza uygun bir şekilde üretilmiştir.

Ambalajının içerisinde 400 Gr ürün bulunan Calve ketçap, kuru ve serin yerde muhafaza edildiğinde tazeliğini korur. Güneş ışığına maruz kalmadığı sürece herhangi bir sorun yaşanmaz. Kızartma, makarna, hamburger, sandviç gibi yiyeceklerle çok fazla tercih edilir. Yoğun domates aroması akışkan bir kıvamdadır.

Yemeklerinizi lezzetlendirmek istiyorsanız eğer ketçap, en doğru ve aynı zamanda ilavesiz seçeneklerden biridir. Aroması sayesinde makarna ya da diğer yiyeceklerin renklenmesine katkı sağlar. Ambalajı sayesinde ise kullanımı kolaydır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.