logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mayonez 330 g
  • resm Bizim Mayonez 330 g

Bizim Mayonez 330 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mayonez 330 g

Bizim Mutfak Mayonez 365 Gr

Bizim mutfak mayonez 365 Gr, tamamen mevsimindeki baharatlardan özel olarak üretilir. Basit ve kullanışlı bir ambalaja sahiptir. Bizim Toptan tarafından son derece hijyenik koşullarda hazırlanmış ve daha sonrasında paketlenmiştir.

Su, bitkisel yağ, un, yumurta, sirke ve tuz kullanılarak hazırlanan mayonez, yemeklerin olmazsa olmaz soslarından bir tanesidir. Özellikle kızartma, hamburger, sandviç gibi yiyeceklerle çok fazla tercih edilir. Makarnalarında daha eğlenceli ve lezzetli hale gelmesine yardımcı olur.

Ambalajının içerisinde 365 Gr ürün bulunan Bizim mutfak mayonez, her zaman serin yerde muhafaza edilmelidir. Son kullanma tarihine özen gösterilmesi gerekir ve güneş ışığından uzak tutulmalıdır. Pratik kapağı sayesinde kullanımı kolay olduğu gibi sıçratmaz.

Hafif ve aromatik lezzeti sayesinde mayonez, herkesin damak zevkine hitap eder. Yaz ya da kış fark etmeksizin en çok talep gören ve popülerliğini koruyan soslardan biridir. Yiyeceklerinizin aromasının ve tadının artmasına katkı sağlar. Raf ömrü uzun olduğu gibi mayonezi sıkabilmek adına her zaman kullanmadan önce çalkalamak gerekir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.