logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Billur Salamura Tuzu 3 kg

Billur Salamura Tuzu 3 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Billur Salamura Tuzu 3 kg

Billur Salamura Tuzu 3 Kg

 

Mevsiminden sebze ile meyve tüketimine yer verilmesi, sağlık açısından önem arz etmektedir. Nitekim mevsiminde yetişlen gıdaların, besin değerleri noksan olmayacaktır. Yani vitamin, demir, kalsiyum ya da diğer kaynaklarından faydalanmak adına mevsiminde tüketime yer verilmelidir. Bu anlamda salamura tekniği göz önünde bulundurulmakta. Yani mevsime bağı olarak ürünlerin saklanması esas alınır.

 

Billur salamura tuzu 3 kg şeklinde alıcısını karşılıyor. Bizim Toptan’da bulunan bu tuz türünün, adından da anlaşıldığı gibi salamura için kullanımına geçilmelidir. Öyle ki diğer tuzlara bağlı olarak daha etkilidi bir tadı bulunuyor. Yani yemeklerde kullanıma uygun değildir. Sadece salamura yapmak isteyenler temin etmelidir. Bu şekilde gıdaların mevsiminde saklanması ve tüketilmesi mümkün olacaktır.

 

Genelde salamura denilince akla yaprak sarması geliyor. Sarma sarmak için yaprak gereklidir. Yaprakların hem taze hem de yumuşak olması önemlidir. Yumuşaması ve besin değerlerini kaybetmemesi için salamura ile saklanması esas alınır. Aynı zamanda peynirlerin ya da turşuların da bu teknik ile saklanması sağlanıyor. Kısacası pek çok gıdanın salamura sayesinde ömrü uzatılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.