logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Billur İyotsuz Tuz 10 kg

Billur İyotsuz Tuz 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Billur İyotsuz Tuz 10 kg

Billur İyotsuz Tuz 10 Kg.

Sağlık sebepleri ya da hassasiyetler sebebi ile iyot kullanmayan kişiler için özel olarak üretilmiştir. Bu şekilde vücutta tuz kullanımından kaynaklanan sağlık dengesizliklerinin oluşması da engellenmektedir. Ürünün yerli kaynaklardan elde edilip üretim adımının tamamlanmasına kadar global kalite standartları takip edilmektedir.

Billur iyotsuz tuz ile yemeklerinize lezzet katabilirsiniz. Harika bir lezzet seviyesi ve sağlığın da korunmasına aynı anda erişmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz demektir. Billur markası bu konuda verimliliği ve kalitesi ile göz dolduran üretim tesislerine sahiptir.

Tuz üretiminde yerli firmalardan yana tercihinizi kullanmak isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz. Kaliteden taviz vermeden yerli ürünleri tercih etmek için Billur en iyi seçenek olacaktır.

Lezzet seviyesi ile tuz arasında büyük ilişki vardır. Her öğünde lezzet dengesinin kurulması için tuzun hem dengeli kullanılması hem de kullanılan materyalin kalitesinin de yüksek olması gerekir. Ancak bu şekilde sorunsuz bir satın alım adımı şekillendirilir ve lezzetli yemeklere imza atılır. Sofraların vazgeçilmezi olan tuzun kontrollü şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.