logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Tam Yağlı Dilimli Tost Peyniri 1,5 kg

Besler Tam Yağlı Dilimli Tost Peyniri 1,5 kgAdet Fiyatı : 386,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 2321,40 TL
Birim Fiyat: 386,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Tam Yağlı Dilimli Tost Peyniri 1,5 kg

Ürün Adı: Besler Dilimli Tam Yağlı Tost Peyniri 1,5 Kg

İçindekiler: Teleme (İnek Sütü, Peynir Kültürü, Stabilizör(Kalsiyum Klorür), Peynir Mayası), Tuz, Emülsifiye Edici Tuzlar (Sodyum Sitratlar, Sodyum Fosfatlar, Polifosfatlar), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Renklendirici (Beta-karoten). Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Güneşoğlu Süt Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR 54-0028

Net Miktar: 1500 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için Enerji (kj/kcal)1333/321 Yağ (g)25 - Doymuş Yağ (g)16 Karbonhidrat (g)2 - Şekerler (g)2 Protein (g)22 Tuz (g)1,5

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): +4°C'de muhafaza edilmeli ve son tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır. Dilimlerin yapışmaması için tüketilecek miktar kadarını oda sıcaklığında 15-20 dakika bekletiniz

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.