logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Yeşil Mercimek 10 kg

Besler Mutfak Yeşil Mercimek 10 kgAdet Fiyatı : 574,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Yeşil Mercimek 10 kg

Besler Mutfak Yeşil Mercimek 10 Kg

Yeşil mercimek Anadolu mutfak kültürünün en sevilen öğeleri arasında yer alıyor. Hem lezzet hem de besleyicilik bakımından eşsiz bir ürün arıyorsanız yeşil mercimek sizin için en uygun tercihlerden biri olacaktır. Yeşil mercimek satışı sırasında marka tercihinin oldukça donanımlı bir biçimde yapılması gerekiyor. Aksi takdirde yabancı menşeli ürünler satın alabilirsiniz.

Besler Mutfak Yeşil Mercimek 10 Kg olarak toplu biçimde ve oldukça uygun bir fiyata ürünleri satışa çıkarmıştır. Bu ürünün piyasada en uygun fiyata satın alınabileceği firmaların başında da Bizim Toptan geliyor. Sepetinizi oluşturduktan sonra satın aldığınız ürünlerin tek bir zarar görmeden gönderilmesi için de gerekli olan tüm önlemler alınmıştır.

Yeşil mercimek yemeklerde, çorbalarda ve Anadolu’nun birçok tadında muhteşem şekilde kullanılıyor. Son dönemlerde et tüketmeyen kişilerin de gözdesi durumda. Bunun asıl sebebi içerisinde barındırdığı protein miktarı. Vegan beslenen kişiler için en sağlıklı protein kaynaklarından biri olacaktır. Bizim Toptan firmasından satın alımınızı tamamlayarak siz de lezzetli yemekler yapmanın ilk adımını atabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.