logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Dermason Fasulye 1 kg

Besler Mutfak Dermason Fasulye 1 kgAdet Fiyatı : 59,75 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 896,25 TL
Birim Fiyat: 59,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Dermason Fasulye 1 kg

Besler marka fasulye kalite kontrollerinden geçirilmiş şekilde size sunulmaktadır. Özellikle ülkemizin en lezzetli yemeklerinin yapıldığı baklagil olan bu ürün her evin vazgeçilmez unsurlarındandır. Yumuşak yapısı, dayanıklılığı kilerlerin olmazsa olmazı haline gelmesini sağlamıştır. Besler markası farkı ile dermason olarak satılan ürünlerin paketlemesinden üretime hazırlanmasına kadar büyük bir kalite göze çarpar.

Fasulyenin herhangi bir bozulmaya uğramaması için paketleme sırasında da büyük özen gösterilmiştir. Paketin hava almaması için özel bir sistemden geçirildiği belirtilmelidir. Özellikle kış aylarında sofranıza hem sağlıklı hem de kusursuz bir lezzet kalitesi eklemek isterseniz muhakkak Besler markasının fasulyesine göz atmalısınız. Dileyen kişiler tekli olarak değiş toptan biçimde de satın alım gerçekleştirebilirler.

Besler Mutfak Dermason Fasulye 1 Kg olarak satışa sunulmuş ve uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Anında sipariş vererek ürününüzün kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişinizi vererek piyasada satışa sunulduğu fiyattan çok daha makul bir fiyata satın alma fırsatını elde edebilirsiniz. Bu uygun fiyata en yüksek lezzeti sofranıza eklemiş olacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.