logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Cin Mısır 1 kg

Besler Mutfak Cin Mısır 1 kgAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Cin Mısır 1 kg

Besler Mutfak Cin Mısır 1Kg

Cin mısır uzun kış akşamlarının, atıştırmalıkların vazgeçilmez öğesidir. Özellikle paketli ürünler arasında en sık tercih edilen seçeneklerden biri olması da dikkat çeken hususlar arasında yer alır. Cin mısırın yetiştirilmesinden paketlenmesine kadar büyük bir özen ile hazırlanıp piyasaya sürüldüğü dikkate alınması gereken bir diğer detaydır. Besler bu konuda bir dünya markası olmaya devam etmektedir.

Paketlenmiş ürünlerde herhangi bir lezzet eksikliği olacağından endişe etmemelisiniz. Adeta sizin kendi bahçenizde hazırlayabileceğiniz özen ile yetiştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Besler bu konuda ayrıca özen gösteren markalardandır. Yapısının kalitesi sayesinde patlama aşamasında da sizi memnun edecek bir lezzet açığa çıkaracaktır.

Besler Mutfak Cin Mısır 1Kg satın alımınızı toptan ya da tekli bir biçimde yapabilirsiniz. Her iki seçenekte de Bizim Toptan markamızın size fiyat konusunda büyük bir kolaylık sağlayacağı da eklenmesi gereken detaylardandır. Cin mısır hem uygun fiyatı hem de lezzetli yapısı ile sizin için en sık tercih edilen atıştırmalıklardan biri olmaya adaydır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.