logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Aşurelik Buğday 1 kg

Besler Mutfak Aşurelik Buğday 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Aşurelik Buğday 1 kg

Besler Mutfak Aşurelik Buğday 1 Kg

Buğday birçok tahılın ana maddesidir. En ham hal olarak da nitelendirilir. Bu nedenle içerisinde yer alan vitaminlerin çok daha saf halde olduğu, işlenmediği hatırlatılmalıdır. Geleneksel yemeklerimizin birçoğunda en sık kullanılan ürünlerden olan aşurelik buğday hem faydalı yapısı hem de doyuruculuğu ile bir adım daha ön plana çıkmaktadır.

Aşure hazırlanmasından, pilavlara ve birçok etli yemeğe en sık kullanılan ve uygun fiyatlı tahıllardan olan buğday içerisinde barındırdığı vitaminler ile de göz doldurmaktadır. Bu vitaminler sayesinde sindirim sistemi sağlığınızı muhafaza ederken aynı zamanda uzun saatler boyunca tok kalmanız için de size fırsat sunmaktadır.

Besler Mutfak Aşurelik Buğday 1 Kg toptan ve tek tek satışa tabi tutulur. Her iki şekilde de Bizim Toptan kalitesi ile piyasanın çok daha altına satın alım yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Hem uygun fiyat hem de güvenilir alışveriş yapmak isteyen kişiler için en doğru adres Bizim Toptan olacaktır. Sepetinizi oluşturduktan sonra kapınıza kadar getirme hizmetimiz de vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.