logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Napoletana Domatesli Makarna Sosu 400 g

Barilla Napoletana Domatesli Makarna Sosu 400 gAdet Fiyatı : 106,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 641,40 TL
Birim Fiyat: 106,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Napoletana Domatesli Makarna Sosu 400 g

Barilla Napoletana Domates Sos 400 Gr

Hazır soslar arasında bulunan lezzetli Barilla Napoletana Domates Sos 400 Gr, makarnanızı severek tüketmenizi sağlayacak güzel bir aromaya sahiptir. Spaghetti, kelebek ve diğer makarna türlerinde kullanabileceğiniz lezzetli makarna sosudur.

İtalyan geleneksel lezzetleri arasında yer alan yoğun domatesli bir sostur. Isıtma ve pişirme işlemi gerektirmeyen napolitan hazır sos, makarnanızın üzerine bir ya da birkaç kaşık koyarak servis edebileceğiniz bir üründür.

Domates, salça, şeker, soğan, tuz ve belirli baharatların birbiriyle birleşimiyle pişirilmiş olan Barilla Napoletana Domates Sos, Türk geleneksel lezzetlerine de uyan hafif bir sostur. Severek tüketeceğiniz bu hazır sos, öğle ve akşam yemeklerinizde fırında ve ocakta makarnanızı ısıttıktan sonra tüketebileceğiniz bir üründür.

Rafine bir ürün olan hazır napolitan sos, damak lezzetinize göre hazırlanmış, taze domates, salça ve soğanın birbiriyle hoş uyumundan elde edilmiştir. Hem hızlı hem de pratik bir sos olan hazır napolitanı, ailenizle ve sevdiklerinizle tüketebilir, akşam ve öğle yemeklerinde makarnanın üzerine koyarak servis edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.