logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Balparmak Süzme Çiçek Balı 850 g

Balparmak Süzme Çiçek Balı 850 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balparmak Süzme Çiçek Balı 850 g

Balparmak Süzme Çiçek Balı 850 Gr

Kaliteli bal yemek herkesin hakkı. Bu nedenle de sağlıklı ve güvenilir bir bal seçmeniz gerekiyor. Balparmak süzme çiçek balı en ideal seçimlerden biri oluyor. Gerçek bal olduğu onaylıdır. Tarım Bakanlığından onaylı olan ürünü gönül rahatlığı ile tüketebiliyorsunuz. Hem yetişkinler hem de çocuklar bu baldan güvenilir bir şekilde yararlanabiliyor.

Bal satın alırken cam kavanozda olmasına özen göstermelisiniz. Plastiğe göre cam çok daha güvenilir bir materyaldir. O nedenle bu balı cam kavanozlarda görebiliyorsunuz. Ürünleri satın alırken içindekiler bölümüne bakmalısınız. Burada kimyasal hiçbir şeyin olmadığını görebiliyorsunuz. Bu sayede hem minerallerinden hem de vitaminlerinden tam olarak yararlanabiliyorsunuz.

Satın alım işlemlerini yapmak için evden çıkmanıza gerek yok. Artık, Bizim Toptan sayesinde alışverişlerinizi internet ortamında yapabiliyorsunuz. Tek bir tık ile ürünü satın alma hakkınız var. Üstelik en kısa süre içerisinde almış olduğunuz ürünleri de kapınıza kadar getiriyoruz. Siz de gerçek bir bal tüketmek istiyorsanız Balparmak sizler için oldukça idealdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.