logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bağdat Galeta Unu 500 g

Bağdat Galeta Unu 500 g

6 Adet üzeri 4,89 TL

Adet Fiyatı : 5,18 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 58,66 TL 62,21 TL
Birim Fiyat: 4,89 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 31.07.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bağdat Galeta Unu 500 g

Bağdat Galeta Unu 500 Gr

Köfte, pane, salata, tatlı, börek ve daha pek çok gıda yapımında kullanıma uygun olan Bağdat Galeta Unu damak tadına düşkün olanların mutfağından eksik etmediği bir üründür. Hazırladığınız gıdanın lezzetini taçlandıran ve istediğiniz kıvamı kısa sürede kazanmasını sağlayan ürün çok geniş bir kullanım alanına sahip.

Bağdat Galeta Unu gıdaların yağ çekme oranını yaklaşık olarak % 30 düzeyinde azaltabiliyor. Bu özelliği kızartma çeşitlerinde daha sık kullanılmasını da beraberinde getiriyor. Galeta ununu sayısız tarifi hazırlamak için güvenle kullanabilirsiniz.

Ambalaj içinde 500 gr galeta unu mevcut. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının un kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Ziyafet sofraları hazırlamak ve konuklarınızı şaşırtan tarifleri başarıyla gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.