logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Galeta Unu 500 g

Bağdat Galeta Unu 500 gAdet Fiyatı : 30,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Galeta Unu 500 g

Bağdat Galeta Unu 500 Gr

Köfte, pane, salata, tatlı, börek ve daha pek çok gıda yapımında kullanıma uygun olan Bağdat Galeta Unu damak tadına düşkün olanların mutfağından eksik etmediği bir üründür. Hazırladığınız gıdanın lezzetini taçlandıran ve istediğiniz kıvamı kısa sürede kazanmasını sağlayan ürün çok geniş bir kullanım alanına sahip.

Bağdat Galeta Unu gıdaların yağ çekme oranını yaklaşık olarak % 30 düzeyinde azaltabiliyor. Bu özelliği kızartma çeşitlerinde daha sık kullanılmasını da beraberinde getiriyor. Galeta ununu sayısız tarifi hazırlamak için güvenle kullanabilirsiniz.

Ambalaj içinde 500 gr galeta unu mevcut. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının un kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Ziyafet sofraları hazırlamak ve konuklarınızı şaşırtan tarifleri başarıyla gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.