logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Piliç Sucuk 220 g

Aytaç Piliç Sucuk 220 gAdet Fiyatı : 31,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Piliç Sucuk 220 g

Aytaç Piliç Sucuk 220 Gr

Aytaç Piliç Sucuk ile kahvaltı sofralarınızı canlandırabilirsiniz. Dana aromasından hoşlanmayan kişiler için özel olarak üretilmiştir. Üretim aşamasında sadece birinci kalite materyaller kullanılarak harika bir lezzet seviyesi oluşturulmuştur.

Üretim aşamasından ürünlerin tarafınıza ulaştırılmasına kadar harika bir kalite çizgisi Aytaç tarafından benimsenmiştir. Kahvaltı sofralarında hızlı ve lezzetli bir ürüne imza atmak isterseniz piliç sucuk sizin için vazgeçilmez olacak!

Piliç sucuk sadece kahvaltıda değil aynı zamanda ızgarada ya da ana yemeklerinizin içerisinde de yer bulabilir. Aroması ve rayihası ile harika bir lezzet katmaktadır. Aroma konusunda seçici olan kişiler tarafından dahi severek tüketilmeye devam ediyor.

Lezzetli yemeklere imza atarken pratiklikten vazgeçmek istemeyen kişiler de oldukça memnun kalacaktır. Yemek hazırlamak istemediğiniz akşamlarda Aytaç piliç sucuk sizin için en lezzetli ve besleyici alternatiflerden biri olacak! Baharat seviyesinden tadına kadar memnun bırakan bir etki mevcut!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.