logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Dana Dilimli Salam 60 g

Aytaç Dana Dilimli Salam 60 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 358,80 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Dana Dilimli Salam 60 g

Aytaç Dana Dilimli Salam

Pek çok tarif içerisinde kullanılan salam ürünlerinin yemeklere kattığı lezzeti salamın kalitesi belirliyor. Kaliteli salam ürünleriyle kaliteli lezzetler elde edebilmek sizin elinizde!

Aytaç Dana Dilimli Salam sizin için en kaliteli dana etinden elde edilmiştir. Üstelik kesimler veteriner hekimlerin kontrolünde yapılmaktadır. Tamamen İslami şartlara uygun bir şekilde elde edilen Aytaç Dana Dilimli Salam içiniz rahat bir şekilde tüketebilmeniz için raflarda sizi bekliyor. 

Aytaç Dana Dilimli Salam içerisinde 8 tane ince dilimlenmiş salam bulunmaktadır. Gramajı sayesinde kısa sürede tüketime uygundur. Paketi açıldıktan sonra bozulmadan hızlıca tüketebilirsiniz. Koruyucu ambalajı sayesinde paketi açılmadığı sürece uzun süre tazeliğini korumaya devam eder.

Aytaç Dana Dilimli Salam ambalajı sayesinde ev dışında yapacağınız kahvaltılar için yanınızda taşımak için uygun bir üründür. Kahvaltı dışında pizza, börek, krep gibi ürünlerde de kullanılabilir. Sosların içerisine katılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.