logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Yakan Biber Turşusu 1,6 kg

Aysan Yakan Biber Turşusu 1,6 kgAdet Fiyatı : 77,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 467,40 TL
Birim Fiyat: 77,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Yakan Biber Turşusu 1,6 kg

Aysan Yakan Biber Turşusu 1400 Gr

Turşu tutkunları için biber turşusunun yeri bambaşkadır. Eğer siz de yemeklerinizi bu muhteşem lezzet ile taçlandırmak isterseniz tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında Aysan Yakan Biber Turşusu da yer alıyor. En taze biberler kullanılarak hazırlanan bu lezzetin siz de müptelası olabilirsiniz.

Aysan Yakan Biber Turşusu her yemekle birlikte tüketilebilen bir gıda. Lezzeti ve salamurasındaki ideal kıvam sayesinde tam bir biber turşusu tadı alabilirsiniz. Günün her saatinde tüketilebilen bu turşuyu siz de mutlaka denemelisiniz.

Ambalaj içerisinde 1400 gr biber turşusu yer alıyor. Sofranızı bu lezzet ile buluşturmak isterseniz, ürünü Bizim Toptan internet mağazasının turşu kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Sevdiğiniz lezzetlerin tamamının kapınıza kadar ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.