logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınkılıç Kefir 250 g

Altınkılıç Kefir 250 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınkılıç Kefir 250 g

Altınkılıç Kefir Sade 250 Gr

Ev yapımı Kefir çok zaman ve sabır gerektirir, ancak oldukça faydalı olabilir. Bununla birlikte, Kefirinizi satın almayı tercih ederseniz, evde yapılmış kadar doğal Altınkılıç ürün yelpazemiz mevcuttur. Kafkas Dağları halkı 2000 yılı aşkın bir süredir Kefir içiyor. Bugün dünyanın her yerine sağlık dağıtan kefir birçok faydasının yanı sıra oldukça lezzetli bir içecektir. 

Kefir ve diğer kültürlü süt ürünleri sağlığınıza, özellikle bağırsak sağlığınıza inanılmaz derecede faydalıdır. Lezzetin saf halini sizlerle buluşturanAltınkılıç Kefir Sade 250 Gr beslenmeniz açısından yararlı birçok bakteriyi de içinde saklıyor.

Altınkılıç Kefir, sindirim fonksiyonu, yediğimiz yiyecekleri parçalamak ve bu yiyeceklerden besinleri emmek, bağırsak konforu, şişkinliği yönetmeye yardımcı, hastalığa neden olabilecek kötü bakterilere karşı koruma sağlayan patojen koruması sayesinde vücudunuzun hastalıklarla savaşma yeteneği olan bağışıklık fonksiyonu desteklemektedir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.