logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınkılıç Kefir 1 kg

Altınkılıç Kefir 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınkılıç Kefir 1 kg

Altınkılıç Kefir Sade 1000 Gr

Altınkılıç Kefir Sade 1000 Gr, metabolik sağlık, kilo, kolesterol, kan basıncı ve kan şekerini yönetmek için düzgün çalışmasına yardımcı olur. Yedikleriniz sadece sizin için değil, aynı zamanda bağırsaklarınızdaki trilyonlarca bakteri için besindir ve bu mikroplar yiyecekleri sindirmede ve güçlü bir bağışıklık sistemini desteklemede önemli bir rol oynar.

Lif, bağırsak mikroplarımız için harika bir besindir ve bu bakterilerin gelişmesine yardımcı olur. Meyveler, sebzeler, baklagiller ve kepekli tahılların hepsi lezzetli lif kaynaklarıdır ve hem çözünür hem de çözünmez lif, bu mikropları ve genel sağlığımızı destekler. 

Öte yandan, bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları ve hastalıkları tedavi etmek için önemli bir ilaç olan antibiyotikler gelişigüzel çalışır ve bağırsak bakterilerinin çeşitliliğini ve bileşimini iki yıl kadar etkileyebilir. Antibiyotik almamız gerektiğinde, bağırsak bakterilerimizi desteklemek için Altınkılıç Kefir seçeneklerini göz önünde bulundurmak faydalı olabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.