logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 l
  • resm Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 l

Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 Lt

Zeytinyağı içerisine girdiği yemeğin lezzetini tavan noktasına çıkaran dokunuşlar arasında yer alıyor. Ülkemizde ihracata damgasını vuran ve İtalya ile bu konua yarıştığımız ürünlerin de başını çekiyor. Hem kaliteli hem de oldukça uygun fiyatlı olan bu yağ adeta bir şifa kaynağı. Satın alım işlemleri sırasında kusursuz bir işlem gerçekleştirilmesi için Bizim Toptan’ın tercih edilmesi çok daha doğru olacak.

Zeytinyağı üretiminde yerli üreticilere destek veren Altın Hasat markasına en uygun fiyatlar üzerinden erişim sağlayabilmek için Bizim Toptan’ı seçin. Bu firma sizin için hem güvenilir hem de tam donanımlı bir alışveriş alt yapısı oluşturmuş durumda. Satın almış olduğunuz ürünlerin evinize kadar gönderilmesi de dikkat çeken bir diğer detay.

Altın Hasat Riviera Zeytinyağı 5 Lt şeklinde ilgililere sunuluyor. Sunulan ürünün kalitesi dünya çapında saygınlığı olan kurumlar tarafından da onanmıştır. Siz de yağ seçiminizi kaliteden yana yapmak isterseniz Altın Hasat en makul tercih olacak hem sızma hem de riviera çeşitlerine sorunsuz şekilde erişim sağlanabilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.