logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alo Fairy Etkili Toz Çamaşır Deterjanı 5 kg
  • resm Alo Fairy Etkili Toz Çamaşır Deterjanı 5 kg

Alo Fairy Etkili Toz Çamaşır Deterjanı 5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alo Fairy Etkili Toz Çamaşır Deterjanı 5 kg

Alo ve Fairy markalarının iş birliği ile oluşan bu ürün, Alo’nun temizlik gücü ile Fairy’nin yağ çözme gücünü birleştiriyor. Fairy sayesinde üstün yağ çözme gücüne sahip olan bu ürün, Alo’nun etkisi ile manşetleri, yaka ve koltuk altlarını, bütün kirleri harika bir şekilde temizler, ulaşılması zor bölgelere kolaylıkla etki eder. Bu ürün ister düşük sıcaklıkta, isterseniz de yüksek sıcaklıkta kullanılabilir.

Elde yıkamak için uygun olmamaktadır. Çamaşırlarınızdaki zor çıkan lekeleri Alo ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Renkliler daha canlı kalır, beyazlar ilk günkü gibi kalır.

Toz çamaşır deterjanı dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan Alo’nun Fairy ile ortaklaşa yaptığı bu harika ürünü denemelisiniz. Birliktelik gücü ile oluşturulan bu ürünün amacı size daha iyi hizmet vermektir.

Sizi hayal kırıklığı gibi duygular ile karşılaşmadan direkt mutluluk ile karşılaştıracak bu ürün ile kendinizi mutlu edin. Üstelik 5 kilo olması sebebiyle de ekonomik bir anlayışa sahiptir. Temiz, güzel kokular için tercihiniz Alo Platinum Fairy Etkili!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.