logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alo Extra Kokulu Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Alo Extra Kokulu Çamaşır Deterjanı Toz 10 kgAdet Fiyatı : 345,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alo Extra Kokulu Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

En gerekli ev temizleyicileri arasında olan çamaşır deterjanları, renkli ve beyaz giysilerin ve ev eşyalarının temizlenmesi için en önemli şartlardan biridir. Alo Automat Extra Kokulu 10 Kgürünler arasında en ideal ve uygun olan türlerden biridir. Alo markasının kalitesi ile kullanılabilecek ekonomik ambalajlarda sunulmaktadır. Ürün 10 kg lavanta kokusu ile tam temizlik ve hoş bir koku sağlar. Alo markasının ürünlerini her zaman sitemizdeki temizlik malzemeleri departmanında bulabilirsiniz.

Çamaşır yıkama ürünlerinde yer alan ürünler arasındaki Alo Beyaz ve Renkliler için ayrı ayrı üretilen bu ürünler her kadın için ekstra kolaylık da sağlamaktadır. Ve doğal malzemelerden yapılmaktadır. Tüm eşyaların üzerinde lavanta aromasını dağıtmak ve geniş bir temizlik elde etmek için kullanılabilen bu ürün, her yıkamada kusursuz bir temizlik için tercih edilir.

Bu ürünü, bebekler için de yetişkinler için de ayrı ayrı kullanılabilir. Özel olarak hassasiyete ihtiyacı olan bebek kıyafetleri için de rahatlıkla kullanılabilir. Masa örtüleri, perdeler, yatak örtüleri, gömlekler, pantolonlar ve kazaklar gibi her türlü giysi ve kıyafet için güvenle satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.