logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Alo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kgAdet Fiyatı : 79,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Alo Matik Konsantre Kar Çiçeği 1,5 Kg

Özel aktif formüle sahip olan Alo matik konsantre kar çiçeği kıyafetlerinizin lekelerinden arınmasına ve ilk günkü görünümlerine ulaşmasına yardımcı olur. Tek kullanımda bile farkı görmek mümkündür. Lekeleri çıkarırken ise beyaz ya da renklilerinizin dokusuna zarar vermez.

Ön yıkamaya gerek kalmadan kıyafetlerinizin en pratik şekilde temizlenmesine destek verir. Kirleri hapsetme teknolojisi sayesinde kısa sürede güçlü bir performans sağlar. 30 derece gibi düşük sıcaklıklarda bile etkisini en hızlı şekilde gösterir.

Çamaşır makinenizin deterjan gözüne eklemeniz kullanımı sırasında yeterli olacaktır. Konsantre formüle sahip olması nedeniyle lekeleri ya da kirleri çıkarma konusunda daha da etkilidir. Hassas cilde sahip olanlarda ise herhangi bir sorun oluşturmaz.

Toz çamaşır deterjanı olmasına rağmen, makine içerisinde kolayca erir. Kıyafetlerde herhangi bir leke ya da iz bırakmaz. En az 15 yıkamaya kadar kullanılabilir. Lekenin ya da kirlerin yoğunluk durumuna göre miktarını kendiniz ayarlamanız faydalı olacaktır. Kıyafetlerin formunu bozmaz ve her zaman renklerini canlı tutar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.