logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Magnum Classic Mini 6x60 ml

Algida Magnum Classic Mini 6x60 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Magnum Classic Mini 6x60 ml

Algida Magnum Mini Classic

Algida Magnum Mini Classic gösterişli paketiyle, şık görüntüsüyle ve damaklarda alışkanlık yaratacak vazgeçilmez tadıyla siz dondurma tutkunlarının akıllarını başlarından alacak. Özellikle, kavurucu sıcaklıktaki yaz aylarında müdavimlik oluşturacak bu pratik tatlılar, buzluktan çıkarıp, kolayca yiyebileceğiniz; hatta, çevrenizdekilere de ikram edebileceğiniz bir zariflik taşıyor.

Ağzınızda kütürdetip, zevkle ıslatabileceğiniz dış çikolatasının altında, yoğun süt katkısı da bulunan bu dondurmayı yerken kendinizi mutlu hissedeceksiniz. 6’ ve ’lik boyutlarıyla bir tanesinin yetmeyeceği mini dondurmayı, sevdiklerinizle paylaşırken de keyifli anlar yaşayacaksınız.

Magnum mini dondurmanın buz gibi serinliği, nefesinizin sıcaklığıyla buluştuğunda, hararetli yaz günlerinin soğuk sularıyla yıkandığınızı hissedeceksiniz. Bu mini dondurmalar büyük bağımlılıklar yaratarak, ağız tadınızı da canlandıracak. 

Algida Magnum, kalite standartlarının üstünde ürettiği bu ürünlerle, size özel bir heyecan yaratırken; mini dondurmanın tadını adeta dilinizin kılcallarına değin yayacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.