logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Akdağ Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lü

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lü

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 500 Ml (24 Adet)

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 500 Ml (24 Adet): Her canlının ve insanın ihtiyacı olan doğal kaynak suyu içindeki lezzeti ve eşsiz aromasıyla herkesin tercih ettiği sulardan biridir. Sofralara mutlu bir başlangıç sunmaktadır. Her yemekte ve atıştırmalıkların yanında keyifle tüketilen doğal kaynak suyu kendine özgü tadı ve lezzetiyle herkes tarafından tercih edilmektedir.

Kolay açılan şişesiyle pratik ve hızlı çözümler sağlar. Su ihtiyacını gidererek, kişiye mutluluk verir. Her yere götürebileceğiniz kaynak suyu kişiye hem enerji sağlar hem de susuzluğunu giderir. Diğer sulara göre eşsiz bir lezzete sahiptir. 

Doğal kaynaklardan oluşan su birçok faydaya sahiptir. Yaz aylarının bunaltan sıcaklarında eşsiz bir tercih olacak doğal kaynak suları içinizi ferahlatarak, serinlik sağlayacaktır. 

Her yerde bulunabilen şişesiyle pratik ve kullanışlı bir seçenek sunar. Doğal kaynaklardan, fabrikalardan evlerimize ulaşan sular çocuktan yaşlısına herkesin tercih ettiği seçeneklerden biri olmuştur. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.