logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Airwick Super Yedek 6'lı 6x250 ml

Airwick Super Yedek 6'lı 6x250 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Airwick Super Yedek 6'lı 6x250 ml

Airwick Süper Yedek 6lı 6x250ml

Yaşam alanlarının daima güzel kokular ile bürünmesini sağlamak için Air Wick oda kokularını üretiyor. Airwick Süper Yedek 6lı 6x250ml paketler halinde satışta bulunmaktadır. Bizim Toptan Web sitesinde online sipariş vererek evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

250 ml olarak ambalajlanmış olan ürünler 6’lı şekilde bir araya getirilerek ekonomik bir paket oluşturulmuş. Farklı oda kokularının bulunduğu bu 6’lı paket sayesinde yaşam alanınızın daima güzel kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Oda kokusu makinesinin içine yerleştireceğiniz 250 ml’lik oda parfümleri belirli aralıklarla odanızın atmosferini değiştirecektir.

Lavanta, bahar çiçekleri ve turunçgil gibi farklı kokuların bulunduğu 6’lı paket oldukça avantajlıdır. Lavanta bahçelerinin eşsiz kokusunu evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ya da yaşam alanınızda hissedebilirsiniz. Evinizde bahar esintisi için de bahar çiçekleri kokusu iyi bir tercih olacaktır. Akdeniz’in eşsiz turunçgil bahçelerinin kokusu ile de odalarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Airwick Süper yedek 6’lı olarak Bizim Toptan online satış mağazasında sunuluyor. İnternet adresinden kolay bir şekilde sipariş vererek adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.