logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumoş Sprey Confort Lavanta 500 ml

Yumoş Sprey Confort Lavanta 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Sprey Confort Lavanta 500 ml

Yumos¸ Sprey Comfort Spring Lavanta 500 Ml

Oda parfümleri farklı özlere sahip oldukları için farklı kokular yaymaktadır. Genel olarak ise evlerde ve iş yerlerinde lavanta kokusu tercih halinde. Çoğu markanın mor renginden parfümlerini sergilediği görülüyor. Yani lavanta kokusu seçmek ve satın almak zor değil.

Yumos¸ Sprey Comfort Spring lavanta 500 Ml bunlar arasında yerini almıştır. Yani mor tasarımı ile lavanta kokusunu beğenenlere sergilenir. Markanın softbola kokular üzerine çalışma gösterdiği açık durumda. Sonuç olarak satın almak isteyenler tüm detaylarına göz atarak siparişe geçebilir.

Adı üstünde markanın ürünü 500 ml olan şişesinde gelecektir. Yani sürekli olarak oda parfümü kullananlar bu yönde tercihte bulunabilir. Ml değeri yüksek olmasına rağmen makul fiyatlara sahiptir. Bütçeden tasarruf etmek isteyenler aynı zamanda Bizim Toptan alışverişlerine geçerek avantajlı olacaktır.

Bizim Toptan’da markanın tüm oda kokuları mevcut durumda. Üstelik hepsi uygun fiyatlardan alıcısını karşılamaktadır. Aralarından 500 ml olan lavanta kokusu tercih edilebilir. Beraberinde de sipariş oluşturanlar ödeme yaparak elde edebilir. Ödemeleriniz üzerinden ürün hazırlanır ve kargolanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.