logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumoş Sprey Comfort Spring 500 ml

Yumoş Sprey Comfort Spring 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Sprey Comfort Spring 500 ml

Yumoş Sprey Comfort Spring 500 Ml

Baharın büyüsü şimdi evinizde! Yumoş Sprey Comfort Spring ile baharın ferah kokusunu odalarınızda hissedin. 1986 yılından beri Türkiye’ye hizmet veren Yumoş, kaliteli ürünleri ile güzel kokuları evinizde, çamaşırlarınızda buluşturuyor.

Her yüzeye sıkabileceğiniz Yumoş Sprey Comfort Spring ile baharın enfes kokusunu çamaşırlarınızda, perdelerinizde, koltuklarınızda hissedin. Hoş kokusu ile sizi kendisine bağlayacak Oda Spreyine sahip olmak için, Bizim Toptan Market online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Yumuşatıcı denince akla gelen ilk markalardan olan Yumoş’un çamaşırlarınıza sağladığı ferah kokusu ve yumuşaklığını artık Yumoş Sprey Comfort Spring ile artık odalarınızda da hissedeceksiniz. 500 Ml’lik ambalajı ve kullanışlı sprey şişesi ile ferah bir koku duymak istediğiniz her an yanınızda!

Bizim Toptan Marketlerde online olarak satışı sunulan, Yumoş Sprey Comfort Spring 500 Ml ambalajıyla odalarınıza bahar ferahlığını getirin. Toptan Market olan Bizim Toptan Market online sitesinden güvenle satın alabileceğiniz Yumoş Sprey’i uygun fiyat avantajı ile sepetinize ekleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti öncelikli anlayışımızdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.