logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumoş Sprey Comfort Çiçek Bahçesi 500 ml

Yumoş Sprey Comfort Çiçek Bahçesi 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Sprey Comfort Çiçek Bahçesi 500 ml

Yumoş Sp Comfort Spring 500 Ml

Hem çamaşırlarınızın hem de yaşam alanlarınızın çok daha güzel kokması için kullanabileceğiniz ürünlerden biri de Yumoş Sp Comfort Spring oluyor. Ferah ve hafif kokusu ile ortamın atmosferini bir anda değiştirebilir. Parfüm uzmanları ile çalışan Yumoş tarafından geliştirilen ürün pratik ambalajı ile son derece konforlu bir kullanım şansı sunuyor.

Yumoş Sp Comfort Spring 500 Ml’lik gramajıyla uzun süreli bir kullanım imkanı tanıyor. Bahar çiçeklerinin en güzel karışımından elde edilen eşsiz kokusu oda spreyi olarak kullanılabilir. Aynı zamanda çamaşırlarınıza sıkarak kalıcı bir kokuya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Sprey uçlu ambalaj içerisinde 500 ml ürün yer alıyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının oda tuvalet kokuları kategorisinden temin edebilirsiniz. Ev sevdiğiniz kokulara sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.