logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumbaba Yumurta Beyaz M 30'lu

Yumbaba Yumurta Beyaz M 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumbaba Yumurta Beyaz M 30'lu

Yumba Yumurta Beyaz M

Yumba yumurta beyaz besleyici, enerji verici ve lezzetli bir üründür. Kahvaltı sofralarında hem çocuklarınız hem sizin için protein kaynağıdır. Orta boy olan yumurtalar ile birbirinden lezzetli omletler, yemekler, tatlılar hazırlarsınız. Doğal olarak üretilen yumurta çok sayıda yemekte kullanılır.

Yumurta, en temel besin maddelerinden biri olarak sofralardan eksik olmaz. Sebze yemeklerinden, et yemeklerine, salatalardan, fırında pişirilen yemeklere kadar birçok yerde uyumlu bir tat yaratır. İçine katılan yemeklerin lezzetini yükselttiği gibi besin değerini da arttırıcı bir özelliğe sahiptir.

Hamur işlerinin neredeyse hepsinde yumurta kullanılır; bu açıdan vazgeçilmez ürünlerden biri olan yumurta enfes tatların yaratılmasına katkı sağlar! Kıvam ayarlayıcı özelliğinin yanı sıra bazı yemeklerin üzerine güzel bir görüntü oluşturmanın, ürünleri bir arada tutmanın yollarından biri de yumurtadır.

Sporcuların da önemli besin kaynaklarından olan yumurta, dinçlik sağlar ve kasları kuvvetlendirir. Türk kültüründe omlet, menemen, sahanda yumurta, ıspanaklı yumurta, sucuklu yumurta gibi çok sevilen yiyeceklerde de bu doğal ve lezzetli ürünü kullanabilirsiniz! Sofralarınızda yumurta ve yumurta ile yapılan yemeklerle sevdiklerinize güzel tatlar sunun!

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.