logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı 5 L

Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı 5 L

Kendine has kokusu ve tadı ile gönülleri fetheden Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı, severek tercih edilen bir mutfak malzemesidir. Uzun yıllardır hayatınızda bulunan zeytinyağını elde edebilmek için ölmeyen ağaç olarak bilinen zeytin ağaçlarından faydalanılır. Zeytinyağı olarak sofralarınıza yapacağı yolculuğa çıkmadan önce belirli aşamalardan geçer. Toprağa düşen zeytinler emek verilerek toplandıktan sonra, asitlenmiş olmalarından dolayı yemeye uygun haline gelmeleri üzerine fabrikaya götürülüp rafinasyon işlemine tabi tutulurlar. Bu işlem sonrası tatsız ve kokusuz hale gelen Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı 5L içerisine natürel sızma zeytinyağı eklenir. Birçok alanda kullanımı mevcut olan zeytinyağının birden fazla üretim şekli vardır. Damak tadınıza en uygun zeytinyağını seçerek sofralarınızdaki özenle hazırlanmış tariflerinizi istediğiniz şekilde sunabilirsiniz.

Ege Bölgesi’nden Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı 5L

Yumuşak kokusuyla mutfağınızın gözdesi haline gelen Yudum Egemden riviera zeytinyağı, sunumlarınızı güzelleştirmenize yardımcı olan en güzel ürünlerden biridir. Rafine zeytinyağı ile natürel sızma zeytinyağı harmanlanınca ortaya Yudum Egemden riviera zeytinyağı çıkar. Bu yağı özel davetlerinizde sunmak, farklı tariflerinize daha da farklı bir tat ve deneyim katmak için kullanabileceğiniz Yudum Egemden riviera zeytinyağına kavuşmanız için son bir adım kalan ambalajlama adımına geçilmiştir. Gözlere hitap eden ve alıcıyı kendine çeken ambalaj tasarımı ile sizi büyüleyen Yudum Egemden riviera zeytinyağı sunumlarınızı taçlandıracak son halini almıştır. Tüm yemeklerde kullanımı ile sıkça kendinden söz edilen zeytinyağınızı salatalarda, soslarda, kek, poğaça, börek gibi birçok aperitifi hazırlamada tercih edebilir ve bu sayede kullanım kolaylığını keşfedebilirsiniz. Yapacağınız çeşit çeşit yemeğin başrolü olan Yudum Egemden riviera zeytinyağı ile öğünlerinizi tamamlayabilir ve en güzel şekilde sunabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.