logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yudum Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Yudum Ayçiçek Yağı Teneke 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yudum Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Yudum Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Ayçiçek yağı, Türkiyede en çok tüketilen ürünlerin başında geliyor. Özel bir şekilde seçilmiş olan ayçiçek bitkisinin tohumları ile üretilmekte. Hiç bir şekilde doğal olmayan madde içermiyor. Özütleme ve presleme gibi yöntemlerden geçiriliyor. Oldukça hafif olması ile dikkat çekiyor. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi söz konusu değil.

En fazla kızartma işlerinde kullanan bu ürün, aynı zamanda birçok kişi tarafından salatalarda tercih edilmekte. Doymamış yağ oranı çok yüksek değil. Bunun yanı sıra hafif olduğundan, hazmedilmesi çok kolay. Beyin gelişimine büyük bir katkısı var. Sahip olduğu E vitamin sayesinde saçlarınızı daha güçlü bir hale getiriyor.

Çok yüksek derecelere kadar bir dumanlama noktası söz konusu. Böylelikle yüksek ateş gerektiren yemeklerin pişirilmesinde tercih edilebilir. Tüketen kişiye enerji veren Yudum Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt, piyasanın en iyileri arasında bulunur. Açık sarı bir rengi var. 5 litrelik bir şile içinde imal edilmiş. Kullanımı çok kolay. Hem dolapta hem de dışarıda muhafaza etmek mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.