logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yudum Ayçiçek Yağı Geniş Ağız Pet 5 L

Yudum Ayçiçek Yağı Geniş Ağız Pet 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yudum Ayçiçek Yağı Geniş Ağız Pet 5 L

Yudum Ayçiçek Pet Kavanoz 5 Lt

Yudum Ayçiçek Yağı, ayçiçeği tohumlarından elde edilmiştir. Tamamen doğal yöntemler ile preslenerek sofralarınıza gelen Yudum Ayçiçek Pet Kavanoz 5 Lt ile şimdi mükemmel hafifliği ile sizlerle buluşuyor.

Mükemmel hafifliği ile hem yemeklerinizde hem de kızartmalarınızda kullanabileceğiniz Yudum Ayçiçek Yağı benzersiz hafifliği ile sizlere sağlıklı öğünler sunuyor. Özellikle kızartmalarda oldukça hafif yapısı ile yağ emmeyen kızartmalar yapabilirsiniz. Yudum Ayçiçeği Yağı ile mükemmel patates kızartmaları yaparken içiniz de mideniz de rahat olsun. 

Sadece kızartmalarda değil salatalarınızda bile kullanabileceğiniz Yudum Ayçiçek Yağı, tamamen doğal bir presleme ve özütleme işlemleri ile elde edilmiş, sağlıkla ve güvenle yemeklerinizle birlikte kullanabileceğiniz bir ayçiçek yağıdır. 

Yudum ayçiçeği yağı ile mükemmel hafiflikte börekler yaparak mutfağın yıldızı olun. Ayçiçeği tohumlarının en doğal haliyle sofranıza geldiği Yudum Ayçiçek Yağı ile gün boyu hafifliğin ve lezzetin tadını çıkarın, ailenizle doğallığın ve lezzetin keyfine varın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.