logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yudum Ayçiçek Yağı 4 L

Yudum Ayçiçek Yağı 4 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yudum Ayçiçek Yağı 4 L

Yudum  Ayçiçek yağı Teneke 4Lt

Ayçiçek yağı en doğal ürünlerin başında gelmektedir. Son derece kaliteli bir şekilde üretilir. En yüksek teknoloji kullanılır. Önce tohumların preslenmesi sonrasında ise özütlemesi gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde çok başarılı bir sonuç alınır. Kaliteli ve lezzeti kusursuz olan tohumlar seçilmektedir. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmektedir.

Yudum  Ayçiçek yağı Teneke 4Lt, bu ürünü çok fazla kullanan kişiler için oldukça başarılı bir seçimdir. Özel bir teneke içinde piyasaya sürülmüştür. Sızdırma gibi durumlar söz konusu değildir. Hem dışarıda hem de dolap içinde saklamak mümkündür. Bu yönü ile güvenilirdir. Çok değişik yemekler için kullanılabilir.

Hazırlanacak olan mezeye kararında katacağınız ayçiçek yağı ile daha lezzetli bir yemek elde edebilirsiniz. Kızartmalar, en güzel ve hızlı şekilde bu ürün ile pişirilmektedir. Her çeşit hamur işi, börek ya da pasta yapımında başarılı bir sonuç vermektedir. İnsan sağlığına katkısı çoktur. Beyin, cilt ve saç gibi bölgelerde sağlıklı bir gelişim sağlar. Online bir şekilde siparişi verilebilir. Bunun için bizim toptan resmi sitesini tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.