logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Yudum Ayçiçek Yağı 2 L

Yudum Ayçiçek Yağı 2 L


Adet Fiyatı : 79,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yudum Ayçiçek Yağı 2 L

Yudum Ayçiçek Yağı 2 Lt

Ayçiçek yağı, ülkemizde en geniş kullanım alanına sahip ürünlerin başında gelmekte. Sarı renkli olan ayçiçeğinin tohumlarından elde ediliyor. Başarılı bir şekilde toplanan tohumlar, özel yöntemler ile preslenmekte. Ortaya çıkan yağ, insan eli değmeden şişeleniyor. Daha sonra satış için hazır hale getirilmekte. Kullanım alanı ise çok geniş.

Yudum Ayçiçek Yağı 2 Lt olarak üretildi. Katkı maddesi içermiyor. Aroması keskin değil. Doğal sarı rengi ile ön plana çıkmakta. Doymamış olarak bilinen yağ oranı ise yüksek değil. Bu şekilde insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri söz konusu değil. Hatta ayçiçek yağının birçok faydası söz konusu. Beyin gelişimine katkısı büyük. Saçların daha parlak bir hale gelmesini sağlıyor.

Ürün E vitamini yönünden çok zengin. Salatlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Büyük bir lezzet katacağından şüpheniz olmasın. Aynı zamanda mezeler için de oldukça ideal. Kızartmalarınızı bu yağ ile yaptığınız vakit çok daha lezzetli bir tat elde edeceksiniz. Bizim toptan market üzerinden online olarak siparişi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.