logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yedigün Portakal Pet 1,5 L
  • resm Yedigün Portakal Pet 1,5 L

Yedigün Portakal Pet 1,5 LAdet Fiyatı : 33,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yedigün Portakal Pet 1,5 L

Yedigün Portakal Pet Şişe 1.5 lt

Portakal tadını sevenler için Yedigün portakal pet şişe 1.5 lt’lik ambalajında sunulmaktadır. Sofraların vazgeçilmez içecekleri arasında bulunan ürün, pikniklerde, ders aralarında, sohbet anında, sevdiklerinizle beraber tüketebileceğiniz bir üründür.

Asitli bir yapısı olan Yedigün portakal tadıyla, büyük ve küçük herkesin rahatlıkla tüketebileceği bir içecek türüdür. Piknik yapmayı sevenlerin, mangal başında en çok tüketmeyi sevdikleri ürünlerin başında gelen ürün, sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenlerin de tercihleri arasında yerini almaktadır.

Çocukla rınıza ders çalışırken, kek, kurabiye gibi tatların yanında verebileceğiniz ürün, serinletici ve ferahlatıcı özelliği ile, özellikle yaz aylarında, sahillerde vazgeçilmez tatlardan biridir. Patates kızartması, hamburger, pilav, köfte gibi yemeklerle tüketilebilen ürün, pikniklerin ve aile yemeklerinde sofraların olmazsa olmazlarından biridir.

Kan portakalı ve mandalina çeşitleriyle de oldukça beğenilen ürün, 1.5 lt.’lik pet şişesiyle de oldukça ekonomiktir. Teneke kutu, cam şişe ve pet şişeler içinde de satışa sunulan ürüne sahip olabilmek için www.bizimtoptan.com.tr adresine giriş yaparak, içecekler bölümünden, gazlı içecekler bölümünden sipariş vermeniz halinde, bu serinletici ve ferahlatıcı lezzete, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.