logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yedigün Portakal Fuji 200 ml 24'lü

Yedigün Portakal Fuji 200 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yedigün Portakal Fuji 200 ml 24'lü

Yedigün Portakal Fuji 200 Ml (24 Adet)

Portakal meyveli gazoz;  Yedigün Portakal Fuji 200 Ml‘in serinletici lezzeti sofralarınıza neşe katmaya geliyor. Serinleten ferah lezzeti ile her yaştan bireyin severek tükettiği Yedigün Portakal Fuji, lezzet dağıtmaya geliyor!

200 Ml’lik ambalajlarda 24 adet satışı sunulan Yedigün Portakal Fuji, cam küçük boy şişesi ile yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz portatif bir olanak sunuyor. İşte, okulda; her yerde rahatlıkla tüketeceğiniz Yedigün Portakal Fuji’ye sahip olmak için, sepetinize hemen ekleyebilir bu eşsiz lezzetin tadına varabilirsiniz.

Pepsico firmasının severek tüketilen ürünü olan Yedigün Portakal Fuji’yi sizde her öğünde tüketebilirsiniz. Her yemeğin yanında iyi gidecek olan Yedigün Portakal Fuji 200 ml’i tercih edebilirsiniz.

Bizim Toptan Market online alışveriş sitesi farkı ile Yedigün Portakal Fuji 200 Ml 24 Adet ürününe siz de sepetinize ekleyerek hemen sahip olabilirsiniz. Cam şişesiyle satışı sunulan Yedigün Portakal Fuji’yi satın almak için; güvenli ödeme, güvenli paket ve güvenli alışveriş imkanı sunan Bizim Toptan Market’i tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.